Cesta k sobě vás převede ze zimy do jara

Zajděte si na barevný harmonizační seminář. Pořádá jej Centrum Mandala pod názvem Cesta k sobě.

Konec zimy je náročný. Večernice svým „padesátkám“ doporučuje věnovat se samy sobě víc než jindy. Jaro slibuje nový život. Mořena: Smrt a znovuzrození. Je na čase s něčím novým začít:

Během čtyř barevných bloků bloků si můžete vyzkoušet práci s technikami, které vycházejí z různých druhů umění. Zkušené lektorky Jana Gajdošová a Kristýna Mikscheová vás provedou jediečným programem zaměřeným na relaxaci, harmonizaci a načerpání energie a inspirace.

Jednotlivé bloky se ponesou v duchu těchto barev:

Žlutá

Žlutá je velice výraznou a jasnou barvou, barvou signální a barvou slunce. Dodává nám sílu a elán, naplňuje nás optimismem. Napomáhá uvolnění a svobodnému vývoji.

Červená

Červená je barvou energie, tepla, lásky a aktivity. Probouzí sebedůvěru a pomáhá zaujmout ten správný postoj. Je to barva síly a plodnosti. Na mentální úrovni tato barva podporuje schopnost prosazování se.

Modrá

Barva modrá symbolizuje vodu, moře, nebe. Je to barva víry, nesmrtelnosti a vyššího poznání. Tmavě modrá je barvou spolehlivosti, míru a celkově uklidňuje. Zlepšuje schopnost se soustředit. Světle modrá přináší inspiraci a dává nám pocit svobody.

Zelená

Zelená uklidňuje, chrání a omlazuje, dává pocit bezpečí, volnosti, klidu i naděje. Je symbolem přírody, radosti ze života, rozpuku a hojnosti. Je to barva soucitu, vibrací zamilovanosti, barvou léčení a uzdravování se.

Léčba barvou

Poznání toho, jak nás ovlivňují jednotlivé barvy a jejich symbolika, nám může pomoci poznat sami sebe a lépe chápat své okolí.

Všechny bloky se skládají z kreativních technik z oblasti arteterapie, biblioterapie, pohybové terapie, dramaterapie, muzikoterapie či filmové terapie. Slova terapie v názvu těchto technik se ovšem nemusíte bát. Jde o příjemné techniky, které mají výborný vliv na psychiku, navodí harmonii duši i tělu.

Přihlásit se můžete na e-mailu k.mikscheova@seznam.cz

 

Kristýna Mikscheová

Cesta k sobě vás převede ze zimy do jara
Tagged on:

One thought on “Cesta k sobě vás převede ze zimy do jara

  • 6.4.2014 at 17.07
    Permalink

    jednou jsem tam byl a bylo to dobrý. takový návod, jak komunikovat.P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..