Čekání na klíče: Z  YMCA do Mandaly  

Čekání na klíče:  Z  YMCA do Mandaly

V YMCA mají technické důvody

 

Cvičení v týdnu od 12 – 15 se z  YMCA překládá do Mandaly.

 

 

Náhradní cvičení Večernice nabízí:

Kde:  v Mandale na Opletalově ulici 

Kdy: v úterý v 17.00 a v 18.15  

           a ve čtvrtek v 09.00.

 

 

 

 

Prostory v YMCA  jsou rozestavěné  již třetí týden a nedají se použít ani v provizoriu. Cvičícím babičkám ale zavření provozu vadí, hledají náhradní řešení, vědí, že pohyb vynechání pohybu tělo nemá rádo.

Potíže v YMCA

V objektu YMCA  „se“ vyměňují  okna. Pokud máte dobré zkušenosti s výměnou oken, víte, že řemeslníci přijedou v 9 ráno, dovezou okna, vybourají staré, vestaví nové , odvezou odpad a v 16.00 po sobě zametou a odjedou, zadali jste si zakázku správné firmě.  Tak to např. u nás provedlo RM Stavitelství sro ve všech bytech. V domě na Kounicové to nějaká jiná firma nastavila jinak. Kdybyste mměli zájem, zjistím vám, která to je.

Na Kounicové totiž během několika dní přijíždí, během několika dní okna vyměňují, po nich se další dny čeká na jinou firmu, která kolem nových oken  nastříká izolační pěnu a další firma přijde dílo dokončit, zastavět překlady, ale neřekne, kdy.

Nijak se nesnaží, s ničím nespěchá, zřejmě mají zakázky od magistrátu slíbené i na další rok.  Myslela jsem si, že zisk stavební firmy závisí na množství kvalitně odvedené práce, ale tady to mají nastavené po svém.

Kontakt

Dejte prosím vědět SMS  na tel. 607659654, nebo pište na vecernice50@centrum.cz, kam přijdete, kterou možnost zvolíte a udělejte to pokud možno obratem, abych mohla na jisto zabookovat místnost.

 

Děkuji za pochopení.

 

Pavla

Čekání na klíče: Z  YMCA do Mandaly  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..