Rozvoj osobnosti ULURU

Rozvoj osobnosti s ULURU

Semináře Rozvoj osobnosti s ULURU, vedený podle starých duchovních praktik lidí z kraje kolem australské hory Uluru, pořádá v Brně kantorka Dana Linkeschová.

Tančili všichni

Probudíte své dovednosti a síly, které jste zatím nepoužívali. Během jednoho víkendu si ujasníte, co vlastně chcete. Většina z nás to neví přesně.  Jakým způsobem toho dosáhnete, to už necháte na vaší intuici. Ta vás k cíli dovede nejkratšími cestami, které existují, a na které by váš rozum nepřišel. Jsou to skryté síly v člověku, o kterých nevíme. Jak to funguje?

Účastníci seminářů Rozvoj osobnosti ULURU osobně: „Přál jsem si naučit se anglicky. Za pár týdnů se to stalo. Ocitl jsem se v Americe bez dokladů a musel jsem tam žít. Anglicky jsem pak uměl hned,“ směje se prošedivělý padesátník.  Paní Zdena z Opavy zase chtěla podnikat jako cukrářka. Na ni byl osud hodnější, nejprve chvíli pracovala v cizí firmě, pak založila svou. V ní už to šlo samo. Její kolegyně se zase chtěla zbavit strachu ze života: začala tím, že si vyjela na delší cestu. „Před tím bych se neodvážila něco podniknout sama. Prostě jsem se bez manžela cítila sama. nevěřila jsem si i v maličkostech. Dnes vím, že je to nesmysl. „

Lektorka Dana se usmívá: „Jsou to obyčejné věci ze života, které by mohly vypadat jako náhoda. Proto jsem semináře Rozvoj osobnosti zakončila tancem po žhavém uhlí. Tančili všichni.“

 

Skryté síly v člověku

V každém člověku je ukryta síla. Ta ale spí, protože jsme ji zapomněli používat. Všichni jsme však silnější, než si myslíme. Přestali jsme věřit ve své schopnosti, mnoho věcí považujeme za nemožné. Přesto si můžeme splnit věci zdánlivě nesplnitelné, svá tajná přání.  

Tento postoj možná to vyhovuje současnému establishmentu, tradiční „západní“ kultuře.  Holubičí povaha, která poslouchá, pracuje, a „nezlobí“, je odměňovaná společností a velebená. Ale můžeme žít i tak, aby to vyhovovalo nám.

 

 

Staré duchovní techniky

Existují techniky, které naše  skryté síly aktivují. Jsou jednoduché: některé připomínají psycho-tréning, jiné tradiční duchovní obřady. Před tisíciletími je objevili jogínští swamiové v hlubokých meditacích,  australští domorodci je znali od svých duchů.

Máme svá energetická  centra a v nich sily, které určují náš osud. A jen někteří z nás je používají. Když se je naučíme použít, budeme to umět navždy. Nedostaneme na semináři ryby, ale naučíme se je chytat. 

 

Svatá hora ULURU a my

Techniky, podobné těm australským vás naučí cestovatelka, ctitelka posvátné skály Uluru a obdivovatelka domorodých rituálních technik Dana Linkeschová. Silová místa duchů při úpatí posvátného červeného danamonolitu, kam místní lidé nepouštějí turisty, viděla na vlastní oči.   Naučí vás aktivovat své skryté síly. Nehledejte je nikde venku, jsou v nás. 

Svá přání si zformulujeme do slov. Slova zhmotníme. Abychom byli šťastní, nemusíme jet do Austrálie hledat domorodce. Nemusíme ani do Indie po Buddhových stopách. Až  opustíme seminář Rozvoj osobnosti ULURU, budeme ovládat sami sebe. Tím změníme svůj osud. Budeme umět rybařit.

Semináře Dany Linkeschové navazují na poznatky, získané v Austrálii. Proto nesou jméno posvátné pískovcové skály, která leží přesně uprostřed Austrálie. Mění svou barvu několikrát denně a nyní opět patří domorodým Aboriginům.  Ti střeží svatá silová místa před návštěvou cizího člověka, který by tu rušil mocné duchy.

 

Pavla Hobstová

Rozvoj osobnosti ULURU
Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..