Osobní rozvoj a jak jej nacvičit

Osobní rozvoj a jak jej nacvičit

Osobní rozvoj: nalezení svých vlastních sil, které máme v sobě. Co tento pojem znamená, vám může vysvětlit lektorka Dana Linkeschová, která vás zve na svůj Prožitkový intenzivní seminář Aktivizace vnitřních rezerv. Vyučuje, jak můžeme své vlastní síly, rezervy, používat.

 

Třešinky

Lektorka zve na dubnový dvoudenní kurz.

Tento seminář se obvykle koná pouze jednou za rok, doprovodný program na podzim:

Třešinkou na dortu je 3. 11. 2018 dušičková Chůze přes oheň.

„Je to ale jen vedlejší efekt. Večer vzplane veliký oheň, až shoří, rozhrábneme uhlíky a ty pak přejdeme. Každý, kdo chce a kolikrát chce. Ale projít žhavým popelem není to nejdůležitější. Děláme to proto, aby účastníci věděli, že dokážou cokoliv, nač se správně soustředí,“ vysvětluje paní Dana. 

 

Co říkají žáci

Osmadvacetiletá Hanka kurzem prošla vloni a moc jej chválila.  Byl první v jejím životě. Hanka tvrdí, že by se sice možná zvládla „nastavit“ i sama, ale  soustředění pod vedením lektorky je důležité a efekt silnější a daleko rychlejší.

„Vloni jsem si přála najít práci, kde bych našla i sama sebe. Aby mi to sedlo. Dlouho jsem hledala a nemohla jsem si vybrat: všude bylo něco špatně. Po kurzu se ale něco změnilo. Své cíle jsem si uložila hluboko do podvědomí. Intuitivně jsem pak vybírala vhodnější nabídky. Prošla jsem několika konkurzy a najednou jsem to pravé uviděla.“ Hance se v práci líbilo, ale po půl druhém roce je jí jasné, že její hledání teprve začíná.  Možná si akci Uluru zopakuje, ale rozhodně taky zkusí něco dalšího. Základy už má.                                                Dana Linkeschová: Soustředte se na sebe!

 

Kdy a kde: 

Prožitkový intenzivní seminář

Prožitkový intenzivní seminář Aktivizace vnitřních rezerv 2018.

 Víkend  7.- 8. dubna

Brno: Středisko volného času, Kosmonautů 4, Brno St. Lískovec. Možnost noclehu.

 

Co se zde naučíte:

 

 • soustředit, koncentrovat myšlenky na to, co je pro vás důležité.své silné stránky znovu aktivovat, zdokonalovat a hlavně je používat. 
 • jak se přestat zbytečně trápit. 
 • Pochopíte zákonitosti myšlenkových procesů.
 • Otevřete své skryté dimenze a rezervy.
 • Naučte se svých cílů dosahovat efektivněji, v pohodě a s radostí!  

 

Dozvíte se:

 

 • jak řešit úkoly s klidem,
 • jak se zbavit stresu,
 • Zdokonalíte si paměť,
 • získáte více času,
 • méně stresu a více spokojenosti.
 • Zjistíte, jak být zdravější,
 • lépe se rozhodovat,
 • více vydělávat,
 • jak dobře vycházet s lidmi.
 • možná najdete ještě něco zvláštního.

 

Hlaste se na: 

www.uluru.cz

Vaše přihláška je závazná po zaplacení kurzovného na účet   25508679/2010  (variabilní symbol: tel. číslo).  

Plná cena je  3900,

Speciální nabídka:

Ženy, přihlášené prostřednictvím Večernice platí poloviční cenu (1830 Kč).

Do poznámky k platbě napište své příjmení a heslo „Večernice“.

 

Jako protinožci

Kurzy osobního rozvoje probíhají v Česku velmi často a s různým zaměřením, v závislosti na pořadatelích. V Česku patří k nejznámějším  Modrá alfa, a jednou ročně běží kurzy Uluru. Jsou  jsou velmi intenzivní a soustředí se mobilizaci psychických sil člověka. Dana Linkeschová se na osobní rozvoj a jeho výuku zaměřuje  přibližně 20 let. 

 

Lektorka dodává, že základy těchto dovedností leží daleko v minulosti. Tak například v Austrálii je tisíce let využívají nejenom původní obyvatelé (viz např. kniha Marlo Morgan: Poselství od protinožců). Jsou zde lidé, kteří tyto metody v každodenním životě praktikují. Můžeme mezi ně patřit i my.

Podobné principy najdete i v józe. Ta také pracuje s koncentrací mysli, a to by zvládl úplně každý. Tuto znalost dostal člověk do vínku, a pod náporem civilizace ji zase zapomněl.

 

Dana Linkeschová

 

Osobní rozvoj a jak jej nacvičit
Tagged on:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *