Okna se otvírají, YMCA jede: Výměna oken skončila.

Okna se otvírají, YMCA jede: Výměna oken skončila.

Milé dámy a pánové,

od příštího týdne naše cvičení běží opět ve svém rytmu: jak v úterý, tak ve čtvrtek. Přijďte si tedy zacvičit – každý v  čase, který jste si vybrali.

Čtvrteční hodiny jsou podle plánu do 30. listopadu, na úterních se domluvíme, rozjezd byl komplikovaný a končí dřív, než začal.

 

 

okna se otvírají

Okna se otvírají. Foto: Hana Hobstová

 

Pro osvěžení si zopakujme rozvrh hodin v YMCA, Kounicova 3, Brno.

3. JÓGA pro babičky

Úterý: 10 – 11 hod

Čtvrtek: 9.30  – 10. 30

4. JÓGA  pro slečny babičky a sportovce 

Čtvrtek  10. 45 – 11. 45

 

Zároveň zveme nové zájemkyně (případně zájemce) o cvičení: Otvíráme nový cyklus, který poběží po Novém roce. zase začneme u deseti lekcí. Můžete se ode dneška hlásit.  Jógu chceme šířit jako příjemný a skromný způsob udržování svého zdraví, tedy i vlastní nezávislosti. Uchováte si soběstačnost ještě na dlouhá léta a můžete si dopřát čas, který věnujete svým koníčkům a možná také dobročinnosti, kam se řadí i hlídání vnoučat. Jste li zdravé a silné, můžete ještě udělat mnoho dobrého.

 

 

Díky naší skvělé sponzorce a cvičence Janě Stejskalové nás nebudou náhradní cvičební  prostory (minulý týden) stát ani korunu navíc. Velmi děkujeme.  Kdybyste psali Ježíškovi o léčebné produkty, Večernice doporučuje Janin OKG Gel proti oparům, které zmizí do rána, když je večer potřete. 

http://www.okg-fit.cz/jas/produkt/38

 

Jana Stejskalová

RNDr. Jana Stejskalová
Reg. číslo: 01-000003Tel: +420 776 596 156
Email: ctyrlistek1@seznam.cz
Skype: ctyrlistek1
 
 
Okna v našem sále jsou na svém místě, nová, bílá, čistá a fungující. Jejich výměna se po třech týdnech provizoria úspěšně ukončila, ostatně v našem prostoru šlo o dvě okna, to se nemůže nepodařit. Někdy to prostě vyjde výměna oken během jednoho dne, jindy ne. Lidé z YMCA i Večernice si oddychnou, stavaři zinkasují. Nám cvičícím se bude líbit, že v zimních mrazech nebudeme ucpávat vytlučené okenní tabulky a při cvičení bude větší komfort, než býval dříve.Při průchodu dvorem dbejte prosím na to, kam kladete vaše nohy, staveniště na dvoře ještě nějakou chvilku  zůstane. 
 
 
 
 
Okna se otvírají, YMCA jede: Výměna oken skončila.
Tagged on:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..