Mandala: Dort s pěti svíčkami

Dny otevřených dveří s volným vstupem v Centru Mandala od pondělí  22. září od 17 hodin ve středu Brna na Opletalově 6. Svátky zahájí vernisáží výstavy „Neumím a přece kreslím“. Obrázky, které namalovali účastníci kurzů.

Centrum Mandala oslavilo 5. narozeniny! Po zahájení výstavy propukla narozeninová oslava Centra Mandala, na které nechyběl narozeninový dort s pěti svíčkami.

dort

 

 

Račte vstoupit!

Zájmové sdružení Mandala má za sebou pátý rok své činnosti a zve všechny činorodé Brňany: přijďte na návštěvu. Seznámíte se s kurzy, které tu probíhají, můžete si kterýkoliv z nich vyzkoušet,  a vybrat ten, který vás osloví .

 

 

Nabídka na celý rok

Kreslení, barevné hraní, tvoření pro maminky, arteterapii, enkaustiku, abstraktní malbu, Osho zen tarot, rodinné konstelace, dramaterapii, paličkování, tvůrčí psaní či třeba jógu XXL.

 

Občanské sdružení se zaměřuje nejen na svět mandal, ale pořádá výtvarné a seberozvojové kurzy, z nich si ještě mslečna Týnaůžete vybrat, zbývá pár volných míst. Doporučím například dramaterapii vedené slečnou Týnou.

Podrobný program najdete na http://centrum-mandala.cz/kurz/dny-otevrenych-dveri

 

 

 

 

Mandala: Dort s pěti svíčkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..