Logo Večernice z.s.

Občanské sdružení Večernice má nové logo. Autorem je brněnský grafik Jan Janák (Janák Design). Značka velmi názorně vystihuje ideu Večernice. Sdružení starších žen má reprezentovat nejpočetnější sociologickou skupinu na světě.

 

Dámy, které díky životním zkušenostem získávají tvořivý pohled na společnost, kterou mohou začít měnit. Tam, kde ostatní sociologické skupiny ještě váhají, ještě nevědí jak reagovat, protože společenský establishment společnosti vtiskl svá pevná pravidla, která jí nemusejí být ku prospěchu.

Starší ženy už mohly pochopit, co mohou ve svém životě ovlivnit a co mohou ovlivnit ve společnosti. Mnohé už nejsou motivovány touhou líbit se. Jejich postoj je praktický, protože se na věci a jevy dívají s odstupem. Rukou společnou začínají tvořit. Konečně přišel správný čas: v minulých letech se mnohé naučily a nyní vědí, jaký to má smysl. Krásu, užitek a pomoc mohou se nabídnout za protihodnotu.

Vidíte svítící hvězdu Venuši, která byla před časem jasně žlutou Jitřenkou. Teď je to Večernice a právě doletěla k cíli. Barva nabrala na teplotě, a všem to vyhovuje.

Logo Večernice z.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..