Kolem Svratky tam a zpátky: JÓGA V KARANTÉNĚ

Kolem Svratky tam a zpátky

 

Kolem Svratky tam a zpátky

Kolem Svratky.  V sále stále necvičíme, ale tím víc si Večernice si hledí svého zdraví a imunity, přesně v duchu vládní osvěty.  Je první úterý po svátcích, tak honem na výšlap.  Ještě s matnou vzpomínkou na Ježíška a cukroví, ven z karantény do míst, kde nikdo není, zvláště v dešti. Dnes mrholí, sníh se mísí s deštěm. Pokaždé se přidá někdo, Dana Dadáková vede vždycky. Cestou necestou. Tohle je Jundrov. Podél řeky nahoru k přehradě. Sem přijdou jen ti, co se zbláznili do koupání a my, Večernice.

Kolem Svratky

Po pravém břehu nahoru

Místo odpočinku u přírodního koupaliště. Dva opravdoví koupáci: dáma středního věku zaplave na druhý břeh a zpět, mladý muž právě ukončil několik koleček, už prý trénuje dlouho. Jeho kůže je červená, jakoby se vyhříval na slunci celé hodiny. Ted ještě pár aerobních cviků pro zahřátí a jde se domů. Jeho pes na otužování kašle, rozhodl se od nás vysomrovat poslední kousky cukroví. Nedělá chybu, jsou domácí. Neochotně následuje pána, ale až na třetí zavolání, a ještě několikrát se pro jistotu vrátí, jestli něco nezbylo. Disciplínu svého majitele nikdy nepřijme. Je to vtipálek, za pár sladkostí by udělal i pár kejklířských čísel, ale když už nic není, padla.

 

 

 

 

 

 

 

Přírodní divadlo

Češi se zbláznili do otužování. V okolí Brna je pár rybníků i příjemná řeka, a každý den se nejde pár lidí, kteří do vody skočí. S trochou štěstí si můžete najít svého koupáka. Uvidíte ho každý den ve stejnou dobu, jak plave v řece,  na stejném místě. Podporujte ho.

 

Kolem Svratky dolů

Příští úterý výlet kolem Svitavy, kdo se chce přidat, bude vítán. Dejte vědět Daně D. , kterou najdete na FB, nebo Pavle, moje číslo máte.  Půjde se tedy kolem Svitavy nahoru, Kolem Svitavy dolů a uprostřed veselé občerstvení. Zůstávejte zdrávy!

 

 

Pavla Hobstová

 

JÓGA ZA ČASŮ COVIDu: Obrázky z cest 2020

Kolem Svratky tam a zpátky: JÓGA V KARANTÉNĚ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..