Jóga u moře 2022

Jóga u moře 2022 s desetiletou tradicí

Jóga u moře 2022: Chorvatsko – Pelješac – Trpanj

Jóga u moře 2022

Jóga u moře 2022

Letos po dvanácté: Stranou od špatných správ si opět zacvičíme na   zapomenutém místě na konci neurotické Evropy. Na poloostrově Pelješac v Chorvatsku, kde ještě platí, že klid je hodnota nejcennější. V malém lázeňském městečku Trpanj, kde si lidé považují míru. Pamatují totiž ještě živě na zbytečné boje a smrti blízkých před dvěma desetiletími a svůj mír si hlídají. Pár desítek kilometrů odtud ještě dodnes leží rozstřílené a neopravitelné  domy, opuštěné. Nebojte se, tady jste v bezpečí. Poslední místo na světě, kde by chtěl někdo válčit.

Soustředění může začít 27. srpna, odjezd z Brna a Prahy o den dříve.

Termíny pro Jóga u moře 2022:

27. 8. –  3.9. 2022

3.9. –  10. 9. 2022

10. 9. –  17.9. 2022 –  proběhne v případě dostatečného zájmu

Přelom prázdnin v Trpani

Moře je teplé, noční horko ustoupilo a můžeme dobře spát.  O válkách je tu zakázáno mluvit, zdejší lidé až příliš dobře pamatují na to, jaký je zvuk střelby a dají přednost tichu. Také exotika je na dosah:  v noci uslyšíte bušení vln, o pár metrů dál houká sova a vyjí poslední šakali v Evropě. Nebojte se, tady jste v bezpečí.  Bohužel i letos se bude pobyt lišit od ostatních roků. Už třetím rokem jezdíme za ztížených podmínek, kdy musíme počítat s tím, že může nastat změna kdykoliv. Proto se „jízdy účastní“ jen „stará klientela“, případně ženy odolné, které dokážou přežít i bouři na moři.

Cvičení ráno a večer každý den, přesto pouze dobrovolně.

Ubytování v soukromí u místních žen.

Pokoje 2  lůžkové, omezený počet jednolůžkových a třílůžkových. Plně vybavená kuchyňka , WC, koupelna, teplá voda. Balkony, terasy a zahrada. Možnost vaření, nákupu v supermarketech a stáncích s ovocem, čerstvé ryby. Vzdálenost od moře 5 – 10 minut.

Zdravotní doporučení: dva týdny za sebou.

Jóga u moře 2022: Základní cena 9000 Kč,  zahrnuje cestu, organizaci, ubytování, školené lektorky.  Nezahrnuje: Příplatek za jednolůžkový pokoj, pojištění.

Sleva pro dvou a vícetýdenní pobyt.

 

vecernice50@centrum.cz,      tel: 607659654

Zájemkyně, zájemci pošlou zálohu po domluvě – v červnu a červenci:

3 000 Kč na č.ú. 2000832682/2010

Do poznámky napište prosím vámi vybraný termín, sp. symb. vaše tel. číslo.

15 hodin jógy v týdnu zdarma: každý den ráno a večer

Zdravotní program poskytuje Večernice z.s. zdarma. Zahrnuje cvičení podle systému Jóga v denním životě, plavání za tmy, chůze,  společné večery v léčivém stylu:   stranou od válečného zpravodajství se účastníte vyprávění strašlivých příběhů z vlastního života. Vytí opravdových šakalů a houkání sovy a burácení hromů je v dnešku balzámem pro vaše nervy. Pohyb až do vašich posledních dechů:  cvičení, plavání, chůze, výlety do hor, turistika, to vše, i když už nemůžete. Jen tak se připravíte na přežití těžkých dob, které vás čekají  i ve vašem věku.

Cvičíte při mořské hladině se zkušenou lektorkou. Při tom vás pozorují delfíni. Vy je, to se rozumí, také pozorujete.

 

Podmínky účasti

  1. Předpoklad: základní osobní samostatnost a schopnost přežití v překvapivých podmínkách, společenská pružnost v kolektivu.

2. Pojištění si hradí každý sám.

3. Plníme úřední nařízení, za kterých je dovoleno cestovat. Nutné dokumenty budou samozřejmostí.

 

 

https://jogaumore.cz/joga-u-more-2022/

Jóga u moře 2022
Tagged on:         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..