Jóga u moře 2021

Jóga u moře 2021

Jóga u moře 2021: Chorvatsko – Pelješac – Trpanj: sedmý ročník.

Cvičíme na jednom z nejjižnějších míst Chorvatska: na poloostrově Pelješac, v malém lázeňském městečku Trpanj. Letos jarní soustředějí vynecháme. Podobně, jako vloni. Obsadíme vesnici na 4 týdny, začneme již v srpnu. První týden je bohužel rozebrán dřív, než jsme jej stačily vypsat, takže vybírejte z těch dalších. Nebojte se, září je zde mnohem krásnější a a Chorvati naopak nenechají dopustit na říjen. Moře je teplé, horko v noci už netrápí, takže můžete lépe spát. A ve dne stále kolem 28 – 30 stupňů.

Pojištění

Jóga u moře je akcí bez cestovky, to znamená, že se pojišťujete samy. Pomoc vám ale poskytujeme ve všem.   Cvičíme se skupinou  žen různého věku, spolek Večernice vám poskytne cvičební program zdarma. Tu a tam se připojují muži. Ti, co s námi již někdy byli, nikdy neodešli. Narozdíl od minulého roku – letos na COVID již pojištuje prakticky každá pojišťovna.

Doklady o zdraví mějte podle předpisu, výjimky vám nedokážeme zajistit.

Jóga u moře: Pro ženy, které nechtějí cestovat samy.

Letošní pobyt se bude od ostatních lišit v mnohém, počítáme, že nás čekají různá překvapení. Pokyny vám budeme vydávat postupně podle potřeby.

Ubytování v soukromí u místních žen.

Podle potřeb a situace obýváme 2 až 4 soukromé domy. Pokoje 2  lůžkové, omezený počet jednolůžkových a třílůžkových, k dispozici plně vybavená kuchyňka , WC, koupelna, teplá voda. Balkony, terasy a zahrada. Možnost vaření, nákupu v supermarketech a stáncích s ovocem, čerstvé ryby.

 

Termíny

Podobně jako v loni, i letos si odehrajeme pouze termíny konce prázdni, případně září.

Srpen – září 2021

20.8. – 28,8, 2021

28.8. – 5.9. 2021

3.9. –11.9. 2021

10. 9.  – 18.9. 2021

Ideální jsou dva týdny za sebou, dva  v jednom.

Podmínky účasti

Jóga u moře 2021 bude mnohém podobná, jak ji známe z minulých let: moře bude stejně modré, delfíni veselí a šakali teskliví, jako dřív. Člověčí osazenstvo

Na druhé straně i my budeme muset plnit podmínky, za kterých nám bude dovoleno cestovat a budou stejné, jako jinde v Evropě.  Pobyt nám usnadní  přátelský postoj trpaňských lidiček, kteří vás již od Velikonoc pozdravují a ubezpečují, že na nás čekají. Někteří z vás si vzpomínají na nošení roušek v dopravních prostředcích, včetně lodi, nebo také v obchodech, na koncertech či v kostele.

Dále se budeme řídit smlouvou o  vzájemném dodržování bezpečnostních podmínek, které vydává chorvatské ministerstvo zdravotnictví.

Těžší pro vás, ale hlavně pro Večernici bude to, že se nespoléháme na cestovky, pro které jsme trochu osobité. To znamená, že si samy pohlídáme všechny podmínky, které musíme dodržet a každá  za sebe nese odpovědnost. Večernice vám pomůže v tom, že vám o všech nutných povinnostech budeme informovat včas.

Přihlížíme k tomu, že tyto podmínky zatím přesně neznáme a počítáme s možností, že budeme muset improvizovat.

 

Kontakt:   

 

Pavla Hobstová, lektorka

e-mail: vecernice50@centrum.cz

tel.: +420607659654

Cvičební program poskytuje zdarma Večernice z.s. Brno. 

 Jóga u moře probíhá každoročně ve městečku Trpanj na poloostrově Pelješac. 

Více v loňských propozicích ZDE

Jóga u moře 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..