Jóga pro babičky začíná sezónu

Jóga pro babičky dá každé dámě šmrnc

 

 

Večernice otvírá podzimní sezónu:

Konverzuje vaše babička ve společnosti jen o vaření?  Pošlete ji do jógy! Brzy vás oslní novým kouzlem osobnosti.

Co vaše bábinka chystá pro letošní podzim?

Jestli se chystá sedět doma a čekat na Mikuláše, řekněte jí, ať se na to vykašle. Nečekat, vstávat, cvičit, mít radost ze života! Nekupujte jí koště, na čarodějky si dnes hraje každá.  Ani babička s vařečkou v ruce už nikoho nezaujme. Vaření je stejně nudné konverzační téma,  jako vzpomínky na mládí nebo počasí. Nabídněte něco lepšího na tady a teď. Společenská prestiž dnes hodnotí spíš pružnost a pevnost. Dosáhnou všichni členové vaší rodiny alespoň na své palce u nohou? Bez pokrčení kolen?

 

Zkouška ohebnosti

Proveďte doma tento jarní test a pořiďte do rodiny poukázku na Jógu pro babičky. Zaručeně  překvapíte. Nebojte se, ona se vám vrátí! Svěží a nabitá energií, a možná pak rozcvičí i dědečka. A vy se můžete chlubit babičkou, která zahodila recepty na bábovku a získala nový osobní šmrc. Na večírcích přede všemi klidně vystřihne prkno a pak jim poví, jak se to dělá. Stane se hvězdou moderní brněnské smetánky. 

 

Večernice z babičky udělá hvězdu

K zvýšení osobního kouzla stačí poukaz na 10 lekcí v osvědčených kurzech Večernice. Běží už čtvrtým rokem a je nás stále víc. Děláme to rádi, protože dámy cvičí  radostně a bez ulejvání každý čtvrtek. Pak nadšeně svým blízkým ukazují, co  jejich tělo dokáže.

Vy zíráte, my zíráme:

 

Dámy, silná záda nebolí!

 

Jóga pro babičky zaručuje:

Ohebnost těla, posílená záda a prodloužené šlachy, pevné nervy, psychickou rovnováhu, vysoký dechový výkon. To jsou výsledky, které na sobě pozoruje úplně každá cvičící dáma.  Vedlejším efektem je bezva nálada a nové kamarádky. Nejnadšenější cvičenky se s Večernicí vydávají v létě společně na soustředění k moři. 

Jestli tedy vaše babička zahání nudu zbytečným  uklízením, ať raději cvičí. Přijde na lepší myšlenky. Stane se zábavnou ozdobou společnosti a rozhodně nikoho neznudí. 

 

 

Jóga pro babičky

Čtvrtek od  5.10.  2017  (09:30 — 10:30)

V rámci dnů pro seniory je první hodina zkusmo:  pro nové zájemkyně zdarma. 

YMCA, Kounicova 3, Brno

Čtvrteční Jóga pro babičky v YMCA Brno probíhá napříč věkem a pokročilostí, každý postupuje podle vlastních možností a potřeb. Praktikujeme podle systému Jóga v denním životě, sestav indického profesora jógy swamího Maheswaránandy, který svůj systém komponoval na míru běžného Evropana každého věku.

Frekventantky cvičí podle svých možností: našim cílem není provádět pozice, dokonalé podle obrázku. Zakázáno je násilně překračovat své možnosti, proto může cvičit úplně každý. Cvičenka své zážitky a účinky jógových pozic pečlivě sleduje a ukládá do paměti. Pokaždé, když zase znovu cvičí, navazuje na minulé provedení, a vždy to jde o půl milimetru lépe.

 

100 babiček a dědeček

V loňském roce cvičila ve Večernici asi stovka babiček a starších žen. Podporovaly je padesátnice a skupina pro udřené úřednice. Vloni se přidali 3 dědečci, jeden tatínek, jeden mladý sportovec a také několik prababiček. Přišli jen na návštěvu a už neodešli. Nejstarší účastnice mají kolem osmdesátky, a je jim dobře.  

 Zájemkyně, hlaste se prosím na čísle 607659654, nebo vecernice50@centrum.cz.

Cena 600 Kč – lze poslat na  2500884112/2010, nebo hotově na místě, otvíráme jarní cyklus.

Lektorka  MVDr. Pavla Hobstová

 

Jóga pro babičky začíná sezónu
Tagged on:     

2 thoughts on “Jóga pro babičky začíná sezónu

 • 28.9.2015 at 18.27
  Permalink

  můžu se zeptat jestli pořádáte kurz jogy ve večerních hodinách tak kolem 19 hod.A kolik stojí lekce
  děkuji za odpověď

 • 29.9.2015 at 13.33
  Permalink

  Dobrý den,
  uvažte, prosím, zda byste byli ochotni sdílet naši výzvu k vyplnění krátkého anonymního dotazníku, zaměřeného na pečující osoby; už i proto, že většinou pečují ženy.

  Díky
  Leoš Fučík
  Unie pečujících

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *