Jóga Brno XXL, 50+

joga_vecernice_0Kurzy jóga Brno: Pro ženy napříč věkem, váhou a fyzickou zdatností. 

Pokud jste nestihly s Novým rokem začít „nový život“, udělejte to teď, na podzim. V brněnské mandale cvičíme jógové ásány, upevňujeme tělo, protahujeme a posilujeme. Z hodiny odcházejí ženy odpočaté po náročném pracovním dnu, na konci kurzu se mohou pochlubit nově získanou pružností. Jde to, stačí udělat každý den kousek.

Jóga Večernice XXL, 50+ : kurzy s tradicí 

Úterý 17.00 – 18.00 –  začínáme po Novém roce – 8. ledna 2019.

Mandala,  Opletalova 6, Brno 

Nebojte se přijít, jde to. Zažily jsme to na vlastní kosti. 

Odstraníme staré pohybové vzorce,  fyzické bloky, pracovní přetížení, bolesti páteře, či kolena ztuhlá boreliozou. Najdeme svou ztracenou pohyblivost.

Pravidelným cvičením speciálních, ale jednoduchých pozic získáte zpátky ztracenou pružnost a pevnost těla i mysli. Budete zase vitální, zdatné, všechno vám půjde zase od ruky.

Jóga Brno, kterou pořádá Večernice, vás  vede dobrému pocitu ze svého vlastního bytí.  Cítíte se dobře, jste samostatné, zdatné a jdete do všeho s chutí. Nutnou podmínkou je vaše zdravé tělo. Jedině tak můžete být nezávislé.

Jednoduchý recept:

Nepolykejte vitamíny z lékárny, ani od podomních obchodníků. Nenechte si nakukat, že vaší stravě něco chybí. Je to naopak, máme spíš nadbytek, s kterým si naše těla nedokáží poradit. V našich hodinách přijdete na to, že vám nechybí nic, než správná energie. Po cvičení odcházíte z hodin zdravé a spokojené. Toho docílíte každodenním opakováním jednoduchých ásán v promyšleném sledu, ve kterých setrváte po správnou dobu.

Jóga XXL

Všechno jsme vyzkoušely na vlastní kosti.  Nevěřte podomním lékárníkům s vitamíny, nepřehánějte to s lékaři. Ti jsou  motivováni k tomu, aby vám předepisovali léky. Čím více léků dostanete, tím více vydělávají. Vy ale vyděláte, když si zacvičíte.

Nespoléhejte na lékaře, věřte sobě. Máte v sobě více sil, než si myslíte.

Bližší info:

vecernice50@centrum.cz,

mob.: 607659654

Pavla Hobstová, lektorka

 

 

Jóga Brno XXL, 50+
Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..